Biuletyn jest nieczytelny? Kliknij tutaj, aby zobaczyć go online »

Strona główna | Księgarnia internetowa |  Edukacja wczesnoszkolna – Aktualności Świerszczyk     
Biuletyn Internetowy wydawnictwa Nowa Era
Świerszczykowy Klub Pozeraczy Liter
Projekt: Świerszczykowy Klub Pożeraczy Liter

Świerszczykowy Klub Pożeraczy Liter – ważne informacje

konkurs wieńczący pierwszą edycję projektu

kontynuacja projektu w klasach drugich

laureaci pierwszego konkursu

podsumowanie pierwszej edycji i nagrody

Nowy konkurs!

Tym razem czekamy na najciekawsze hasła promujące czytelnictwo. Świerszczyk, Bajetan Hops, mawia zwykle: „Czytanie dobrze działa na rozum i chroni od kataru”. A nasi Klubowicze? Jakim hasłem się posługują?

Na proczytelnicze slogany czekamy do końca maja 2012 r. Dwa najciekawsze hasła zostaną nagrodzone! Zwycięskie Kluby w drugiej połowie czerwca b.r. odwiedzi znakomity autor literatury dla dzieci – Wojciech Widłak.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdą Państwo już 1 maja na stronie Klubu.

Co dalej?

Z radością informujemy, że w roku szkolnym 2012/2013 projekt będzie kontynuowany! Aby dalej brać w nim udział, wystarczy w dniach 15-31 maja 2012 r. wypełnić prosty formularz podsumowujący mijającą edycję. W drugiej klasie Klubowicze otrzymają nowe znaczki, na stronie Klubu pojawia się nowe niecodzienne pomysły na zajęcia. O formularzu Państwu przypomnimy. Kiedy formularz zawiśnie na stronie Klubu, wyślemy do Państwa e-mail.

Kto wygrał poprzedni konkurs?

Konkurs na najciekawsze sprawozdanie z działalności Klubu został rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy kilkadziesiąt zgłoszeń. Laureatami zostały dwa Kluby, ze Szkoły Podstawowej w Brzączowicach i ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 STO w Tarnowie. Nagrodami w konkursie były reportaże, które można obejrzeć klikając na link niżej:
www.nowaera.pl/klub-pozeraczy/konkurs-reportaze.html

Kiedy do Klubów zostaną wysłane nagrody książkowe?

Zgodnie z obietnicą, każdy opiekun Klubu, który wypełni formularz podsumowujący projekt (patrz wyżej: „Co dalej?”), otrzyma w czerwcu dwie książki – dla siebie oraz dla najlepszego Świerszczykowego Pożeracza Liter.
Biuletyn Internetowy wydawnictwa Nowa Era
Kontakt:
Łukasz Miska
Menadżer Przedmiotu
e-mail: l.miska@nowaera.pl
Infolinia dla nauczycieli:
(czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8–19)
801 88 10 10 (z telefonów stacjonarnych)
58 721 48 00 (z telefonów komórkowych)

Prześlij dalej  Prześlij link do biuletynu innemu nauczycielowi

Jak dodać adres e-mail wydawnictwa Nowa Era do zaufanych kontaktów w Twojej skrzynce pocztowej?  Poradnik Jak dodać adres e-mail wydawnictwa Nowa Era do zaufanych kontaktów
  w Twojej skrzynce pocztowej?


Rezygnacja z biuletynu  Rezygnacja z biuletynu

Wiadomość została wysłana przez wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 146D, wpisane do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 31950, NIP 527-13-74-376, wysokość kapitału zakładowego 465.400 zł. Powyższa wiadomość została przesłana w oparciu o zgodę wyrażoną w ankiecie przedmiotowej wydawnictwa lub podczas rejestracji w serwisie www.nowaera.pl. Zgoda na otrzymywanie wiadomości może być odwołana poprzez rezygnację z biuletynu.