Strona główna | Księgarnia internetowa |  Serwis Dla nauczycieli    
Biuletyn Internetowy wydawnictwa Nowa Era
Biuletyn Internetowy wydawnictwa Nowa Era

Portal Diagnoza Nowej Ery już uruchomiony!

Z radością informujemy, że zgodnie z obietnicą uruchamiamy portal Diagnoza Nowej Ery dostępny na stronie diagnoza.nowaera.pl.

Diagnoza Nowej Ery to wyjątkowe i wygodne narzędzie przydatne w pracy nauczycieli i wychowawców, służące do:
diagnozy wstępnej na początku 4 klasy szkoły podstawowej z przedmiotów: j. polski, historia i społeczeństwo, matematyka, przyroda;
oceny psychospołecznej gotowości uczniów do nauki w 4 klasie.

Każdemu nauczycielowi, który uczy z podręczników Nowej Ery, przekazujemy indywidualny kod aktywacyjny niezbędny do uruchomienia portalu.


Twój kod aktywacyjny: xxx


Aby zalogować się do portalu, można użyć wykorzystywanego wcześniej loginu i hasła dostępu do zasobów dydaktycznych zamieszczonych na stronie internetowej wydawnictwa Nowa Era w serwisie Dla nauczycieli! Dla tych nauczycieli, którzy nie korzystali dotychczas z naszej strony internetowej, uruchomiliśmy proces rejestracji do portalu Diagnoza Nowej Ery.

Zapoznaj się z zasadami tworzenia własnego profilu »
Zobacz instrukcję korzystania z portalu Diagnoza Nowej Ery »

W razie kłopotów i wątpliwości związanych z korzystanie z portalu Diagnoza Nowej Ery prosimy o kontakt z infolinią pod nr 801 88 10 10 lub mail na adres diagnozaSP@nowaera.pl
Biuletyn Internetowy wydawnictwa Nowa Era
Kontakt:
diagnozaSP@nowaera.pl
Infolinia dla nauczycieli:
(czynna od pn. do pt. w godzinach 8–19)
801 88 10 10 (z telefonów stacjonarnych)
58 721 48 00 (z telefonów komórkowych)

PoradnikPoradnik „Jak dodać adres e-mail wydawnictwa Nowa Era do zaufanych kontaktów w Twojej skrzynce pocztowej?”

RezygnacjaRezygnacja z biuletynu
Wiadomość została wysłana przez wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 146D, wpisane do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 31950, NIP 527-13-74-376, wysokość kapitału zakładowego 465.400 zł. Powyższa wiadomość została przesłana w oparciu o zgodę wyrażoną w ankiecie przedmiotowej wydawnictwa lub podczas rejestracji w serwisie www.nowaera.pl. Zgoda na otrzymywanie wiadomości może być odwołana poprzez rezygnację z biuletynu.