Prosimy o dodanie adresu mailing2@biuletyn1-nowaera.pl do Twojej książki adresowej, aby nasze biuletyny nie trafiały do folderu spamu.
Biuletyn jest nieczytelny? Zobacz go online Nowa Era Księgarnia Serwis Dla Nauczycieli
Halo Klubowicze, tu Klub Czterech Żywiołów! Witamy w naszym półrocznym projekcie przyrodniczym przeznaczonym dla klas 1–3! Pewnie już wiecie, że firmuje go wydawnictwo Nowa Era oraz PGE Polska Grupa Energetyczna, a to oznacza... wartościową zabawę i mnóstwo energii! Właśnie startujemy i mamy dla Was garść ważnych informacji.
Pakiet powitalny
Na początku spieszymy poinformować, że Pakiet Powitalny właśnie jest pakowany i trafi do Was na początku marca. A co robić do tego czasu? Warto zapoznać się z instrukcją działania i zorientować się w możliwościach oferowanych przez Klub.

zobacz więcejPobierz instrukcję
Materiały na stronie www
Czy znacie już naszą stronę internetową? Jeśli nie, to koniecznie wejdźcie na www.klubczterechzywiolow.pl. Znajdziecie tam informacje o Klubie oraz pierwszą część materiałów dla nauczycieli. Z kolei uczniowie odwiedzający tę stronę mogą bez logowania zagrać w 4 z 10 planowanych gier edukacyjnych dla dzieci. Dostęp do nauczycielskich, tajnych materiałów mają wszystkie osoby posiadające login i hasło Nowej Ery. Nauczyciele, którzy tych danych jeszcze nie otrzymali, mogą spodziewać się maila ze spersonalizowanymi loginami i hasłami w przeciągu najbliższych dni.
kontakt

Kontakt e-mail:
z.galuszka@nowaera.pl
infolinia

Infolinia dla nauczycieli
(czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8–19)
801 88 10 10 (z telefonów stacjonarnych)
58 721 48 00 (z telefonów komórkowych)
przeslij dalejPrześlij link do biuletynu innemu nauczycielowi
poradnikPoradnik Jak dodać adres e-mail wydawnictwa Nowa Era do zaufanych kontaktów w Twojej skrzynce pocztowej
rezygnacjaRezygnacja z biuletynu
Wiadomość została wysłana przez wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 146D, wpisane do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 31950, NIP 527–13–74–376, wysokość kapitału zakładowego 465.400 zł. Powyższa wiadomość została przesłana w oparciu o zgodę wyrażoną w ankiecie przedmiotowej wydawnictwa lub podczas rejestracji w serwisie www.nowaera.pl. Zgoda na otrzymywanie wiadomości może być odwołana poprzez rezygnację.